"Vitální síla je duchovní životní síla, která vládne životu ve fyzickém těle a když je zdravá, udržuje všechny jeho části v obdivuhodně harmonickém souladu, takže můžeme svobodně naplňovat vyšší účel našeho bytí."                                          Samuel Hahnemann v Organonu léčebného umění (vyd. Alternativa 1993)

Homeopatie, autopatie a Bachova květová terapie Vám dají možnost poznat Vaši vlastní zdravou vitální sílu. 

Homeopatie

Metoda celostní léčby založená na principu rezonance obrazu zředěného přírodního léčiva (homeopatika) a obrazu léčené osoby. U jejího zrodu stál německý lékař a chemik, Dr. Samuel Hahnemann (1755-1843), který definoval základy homeopatie a byl prvním praktikujícím homeopatem.

https://www.homeopatie.cz 

Autopatie

Metoda celostní léčby vycházející z homeopatických principů s použitím autopatické lahvičky a dechu či sliny léčené osoby zředěného pramenitou vodou. U jejího zrodu i dalšího vývoje stál a stojí český homeopat, Mgr. Jiří Čehovský (nar. 1947). 

https://www.autopatie.cz

Bachova květová terapie

Metoda celostní léčby 38 přírodními esencemi na principu rezonance mezi harmonizujícími účinky Bachových květových esencí a obrazu emočních problémů léčené osoby. Jejím zakladatelem byl Dr. Edward Bach, anglický lékař a homeopat (1886 - 1936).

Žádná z těchto služeb nenahrazuje odbornou lékařskou péči.