Homeopatie a autopatie Vám dají možnost vrátit do Vašeho života zdraví a radost. 

Homeopatie

Homeopatie patří mezi nejvíce celosvětově užívané celostní alternativní metody léčby. Homeopatické léky nemají nežádoucí vedlejší účinky. 

Principy homeopatie definoval, popsal a jako první praktikoval před více než 200 lety německý lékař Samuel Hahnemann (1755 - 1843), který byl jako lékař nespokojený, že z jeho ordinace odcházejí pacienti, kteří nejsou zcela vyléčeni, a hledal metodu, která by jim opravdu vrátila zdraví. Návrat zdraví je základním cílem homeopatie. 

Základním principem homeopatie je zákon podobnosti – pro každý obraz projevů nemoci konkrétního člověka se hledá v obrazech homeopatických léků ten nejpodobnější. Ředěním se z materiální substance stává nehmotná energie. Energetická informace, která je obsažena, v homeopatickém léku působí v nehmotném energetickém poli těla. Lék nasměruje vitální sílu organismu správným směrem, aby se obnovily přirozené uzdravující procesy na všech úrovních - ducha, duše i těla. 

https://www.homeopatie.cz 

Metody doporučované při konzultaci nenahrazují odbornou lékařskou péči.

Autopatie

Metoda celostní léčby vycházející z homeopatických principů s použitím autopatické lahvičky a dechu či sliny léčené osoby zředěného pramenitou vodou. Dalším zdrojem informace pro vitální sílu může být i energetická informace z jejích vlastních čaker, která se po zředění bezkontaktně aplikuje zpět do jednotlivých čaker (autopatie z čaker) nebo do celého čakrového systému (Prána-5). U zrodu autopatie a i jejího dalšího vývoje stál a stojí český homeopat, Mgr. Jiří Čehovský (nar. 1947). Metoda zaznamenala velké úspěchy v léčení mnoha typů chronických onemocnění a potíží s nimi spojenými (ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, borelióza, EBV a mnoho dalších). Je dobře použitelná i v případě klientů, kteří jsou silně medikováni léky klasické medicíny. Stejně jako homeopatie nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Každým rokem roste počet uživatelů a příznivců autopatie nejen v České republice, ale i v zahraničí. Tato metoda je po nastudování základní literatury či absolvování základního kurzu vhodná i jako samoléčba.

https://www.autopatie.cz