Moje cesta k homeopatii

Jmenuji se Lenka Kolaříková a k homeopatii mě přivedly zdravotní potíže prvorozeného syna. Homeopatie mu během několika měsíců takřka zázračně pomohla vyřešit potravinové alergie, atopický ekzém, problémy se spánkem, sníženou imunitu a důsledky nežádoucích účinků očkování MMR vakcínou, což byla tak neuvěřitelná zkušenost, že jsem se rozhodla homeopatii studovat.

Od roku 2014, kdy jsem úspěšně ukončila tříleté studium homeopatie na Homeopatické akademii Jiřího Čehovského v Praze, se věnuji homeopatii i prakticky. Dále jsem své znalosti homeopatie prohloubila při vysokoškolském studiu v programu CHE homeopatického vzdělávání pro pokročilé homeopaty a tato studia úspěšně zakončila s BSc titulem z homeopatie na Middlesex University v Londýně ve Velké Británii.

Dále jsem absolvovala kurzy o autopatii, kde jsem získala teoretické a praktické znalosti autopatie, jíž od roku 2015 osobně praktikuji a je součástí mé poradenské praxe.

Dále jsem certifikovaným poradcem Bachovy květové terapie, kterou nabízím klientům ve své poradně jak samostatně, tak i v kombinaci s homeopatickou léčbou.

Od roku 2014 jsem členem Homeopatické společnosti z.s., sdružující praktikující homeopaty.

Věnuji se i přednáškové - více v Aktuální pozvánky na přednášky - a publikační činnosti - více v Cesty ke zdraví - Příběhy klientů.